FANDOM


Wściekłe pięści: Novigrad – zdanie poboczne występujące w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon, w którym Geralt mierzy się z najlepszymi zawodnikami z Novigradu na pięści.

Wiedźmin, przeczytawszy ogłoszenie na tablicy informacyjnej na rynku w Novigradzie, postanowił przyłączyć się do turnieju pięściarskiego.

Wpis w dzienniku Edytuj

Geralt dowiedział się, że w Novigradzie organizowane są walki na pięści. Ponieważ już wcześniej zasłynął z przewag pięściarskich i spodobało mu się okładanie po pyskach różnych ludzi, postanowił wziąć w nich udział.

Aby dostać prawo ubiegania się walkę z mistrzem Novigradu, Geralt musiał najpierw pokonać trzech pretendentów.

Walka za walką, Geralt pokonał wszystkich konkurentów i sam został mistrzem Novigradu.
Jaskier

Przebieg zadania Edytuj

Walcz z Georgiem Georgiusem. Edytuj

Pierwszym przeciwnikiem, do którego udał się Geralt, był Georg Georgius, który przebywał w karczmie nieopodal rynku. Wiedźmin, przystępując do walki, dostanie propozycję od Bukmachera, aby się podstawił. Biały Wilk za podstawienie się otrzyma więcej pieniędzy w nagrodę. W zależności od wyboru Geralta udaje się on do swojego następnego przeciwnika.

Pokonaj Cygana. Edytuj

Następnym przeciwnikiem wiedźmina był Cygan, który przebywał w okolicy slumsów. Po pokonaniu go w uczciwym pojedynku Biały Wilk zostaje wysłany, aby zmierzył się z Kapitanem Straży.

Zmierz się z Kapitanem. Edytuj

Kapitan przebywał w okolicy Bramy Południowej. Geralt udał się tam i pokonaniu Kapitana w pojedynku na pięści pozostał mu już tylko jeden przeciwniki. Krawiec – mistrz Novigradu.

Stocz walkę o miano mistrza Novigradu z Krawcem. Edytuj

Wiedźmin udaje się o północy na umówione miejsce i przystępuje do walki o miano mistrza walki na pięści w Novigradzie. Po pojedynku zwycięsko zakończonym przez Geralta zostaje on nowym mistrzem w Novigradzie.