FANDOMWampirzyca z bagien – zadanie poboczne z aktu V.

Jest to jedno z zadań z serii misji "trofealnych", które rozpoczynają się po zabiciu wyróżniającego się większymi rozmiarami i własnym imieniem stwora i dostarczeniem jego głowy fundatorowi tychże zleceń. W tym przypadku chodzi o przywódczynię gromadki brux, urządzających sobie polowanie w nocy na cmentarzu na bagnach. Nazywa się ona Lilly. Zamordowanie jej nie powinno stwarzac problemów na tym etapie gry. Po zabraniu z jej ciała głowy należy dostarczyc ją Wielkiemu Łowczemu Królewskiemu w jaskini druidów - nagrodą za to jest 1000 orenów. Dodatkową nagrodę w trakcie następnej rozmowy Geralt otrzyma, gdy wśród potworów z zadań trofealnych Lilly będzie:

  • trzecim zabitym potworem: Geralt dostanie kamień runiczny swarog
  • piątym zabitym potworem: Geralt dostanie kamień runiczny perun
  • dziesiątym zabitym potworem: Geralt dostanie jeden z dwóch mieczy zaoferowanych przez Wielkiego Łowczego w zależności od tego, który wybierze: miecz stalowy Sihil lub miecz srebrny Księżycowe ostrze (opłaca się brac to drugie, gdyż jest to tylko jedna okazja w całej grze na zdobycie tego srebrnego miecza)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.