FANDOM


Wataha - jedno z zadań pobocznych przygody "Prawo do Tronu" do gry komputerowej "Wiedźmin", rozpoczynające się automatycznie na początku przygody po rozmowie z Nieradką.

Opis Edytuj

Nieradka oferuje wiedźminowi 50 orenów za pozbycie się watahy wilków zajmującyc jaskinię na pogrodziu, gdyż przeszkadzają one w jej pracy. Po dotarciu tam Geralt będzie musiał zetrzec się z hordą upiornych wilków (barghestów) i przenosic się do różnych pomieszceń w grocie za pomocą uruchamiających się portali. Skuteczny jest styl grupowy. Z portalu można skorzystac wtedy, kiedy Geralt ma schowany miecz i nie walczy w aktualnej chwili z bestiami - wilki odradzają się co jakiś czas. Potwory są wrażliwe na znak Igni i reagują strachem oraz ucieczką na skutek zadawanych przezeń obrażeń, co można wykorzystac w celu odgniania ich od portalu. W trzeciej grocie Geralt będzie musiał stoczyc walkę nie tylko z wilkami, ale i szalonym magiem przywołującym je - Panem Wilków. Nie stanowi on wielkiego zagrożenia, gdyż jest uzbrojony jedynie w sztylet. Po zabiciu go można zabrac cenne rzeczy z jego ciała. Opłaca się też zbierac składniki alchemiczne po każdym z barghestów - można je sprzedawac lub robic z nich eliksiry, oleje i petardy. Zadanie kończy się, kiedy Geralt melduje rozprawienie się z magiem Nieradce, a ta wręcza mu 50 orenów.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki