FANDOMWynalazek gnomów – jedno z zadań pobocznych aktu V, dostępne do zrealizowania tylko wówczas, gdy Geralt w zadaniu "Wolne elfy" pomógł elfom w odparciu ataku zakonników.

Owo zadanie jest integralną częścią misji "Zbroja" - w rozmowie z Malcolmem Steinem, krasnoludzkim kowalem w jego kuźni w Starej Wyzimie, okaże się, że do wykucia wiedźmińskiej zbroi kruka będzie potrzebny dwufunkcyjny recyrkulator stopów, ukryty w krypcie zbudowanej w starej kopalni. Aby się tam dostac, trzeba będzie użyc na kamieniu drogi kombinacji znaków: po kolei Igni, Igni, Aard. Po wzięciu recyrkulatora ze skrzyni należy zanieśc go kowalowi. Jeżeli wszystkie pozostałe elementy z zadania "Zbroja" zostały ukończone, wówczas Geralt otrzymuje elficką Zbroję Kruka.

Uwagi

  • Recyrkulator jest dostępny nawet wówczas, gdy Geralt walczy po stronie Zakonu lub zdecydował się na neutralnośc, z tym że do wykucia zbroi będzie potrzebował innych elementów.

Galeria

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.