Fandom

Wiedźmińska Wiki

Zadanie:Wynalazek gnomów

3735stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.


Wynalazek gnomów - jedno z zadań pobocznych aktu V, dostępne do zrealizowania tylko wówczas, gdy Geralt w zadaniu "Wolne elfy" pomógł elfom w odparciu ataku zakonników.

Owo zadanie jest integralną częścią misji "Zbroja" - w rozmowie z Malcolmem Steinem, krasnoludzkim kowalem w jego kuźni w Starej Wyzimie, okaże się, że do wykucia wiedźmińskiej zbroi kruka będzie potrzebny dwufunkcyjny recyrkulator stopów, ukryty w krypcie zbudowanej w starej kopalni. Aby się tam dostac, trzeba będzie użyc na kamieniu drogi kombinacji znaków: po kolei Igni, Igni, Aard. Po wzięciu recyrkulatora ze skrzyni należy zanieśc go kowalowi. Jeżeli wszystkie pozostałe elementy z zadania "Zbroja" zostały ukończone, wówczas Geralt otrzymuje elficką Zbroję Kruka.

Uwagi Edytuj

  • Recyrkulator jest dostępny nawet wówczas, gdy Geralt walczy po stronie Zakonu lub zdecydował się na neutralnośc, z tym że do wykucia zbroi będzie potrzebował innych elementów.

Galeria Edytuj

Więcej w Fandom

Losowa wiki