Fandom

Wiedźmińska Wiki

Zadanie:Wyzimski łącznik

3741stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze2 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.


Wyzimski łącznik - jedno z zadań głównych aktu III.

Rozpoczyna się automatycznie po zakończeniu zadania "Po nitce do kłębka". Jego rozwiązanie nie zajmuje dużo czasu: z miejsca, w którym Geralt spotkał się z Siemką w kanałach, należy udac się do zaznaczonego na mapie punktu przeładunkowego, gdzie Gellert Bleinheim, szef bazy Salamandry w Wyzimie Klasztornej, nadzoruje wraz z ekipą bandytów dostawy fisstechu. Konieczne dla rozwiązania zadania jest zabicie samego Gellerta - z jego ciała należy wziąc zaszyfrowaną wiadomośc. Zameldowanie się u Siemki z informacją o śmierci Bleinheima dodaje na konto gracza 200 orenów i kończy owo zadanie.

Rozwiązanie tej misji jest konieczne (razem z misją "Dyplomatyka i łowy") do ukończenia zadania "Zamek i klucz".

Uwagi Edytuj

  • Z ciała Gellerta można wydobyc oprócz zaszyfrowanej wiadomości sfałszowany edykt królewski (przeczytanie go nie daje żadnego wpisu, chociaż ląduje w przedmiotach fabularnych), nielegalny miecz, sztylet zabójcy i parę innych, losowych drobiazgów.

Galeria Edytuj

Więcej w Fandom

Losowa wiki