FANDOM
Zaproszenie od Keiry Metz – zadanie poboczne, występujące w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon, w którym Geralt udaje się do chatki Keiry Metz.

Czarodziejka po przeprawie przez elfie ruiny z wiedźminem prosi go, aby ten ją ponownie odwiedził w jej chatce na uboczu.

Wpis w dzienniku

Wspólna przygoda w kryjówce elfiego czarodzieja zbliżyła Geralta i Keirę na tyle, że czarodziejka zaprosił wiedźmina do swojej chaty. Geralt odniósł wrażenie, że nie chodziło o wspólne spędzenie przedpołudnia przy naparze z mięty i rumianku.

I rzeczywiście — Keira znów potrzebowała pomocy wiedźmina. Chciała, żeby Geralt pomógł jej uporać się z klątwą ciążącą na wyspie Kłomnicy.
Jaskier

Przebieg zadania

Porozmawiaj z Keirą Metz.

Geralt udaje się do chaty Keiry Metz, aby dowiedzieć się, czego od niego chce. Czarodziejka prosi wiedźmina, aby ten pomógł jej zdjąć klątwę ciążącą na wyspie Kłomnica. Biały Wilk przybywa w sukurs czarodziejce i wyrusza na wyspę.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.